top of page
Produkcja opakowań typu blister oraz
kompleksowe usługi pakowania
dostosowane do potrzeb klienta.
 

Wiesz dokładnie 

jak chcesz zapakować?

Sprawdź jakie rozwiązania oferujemy  i wybierz najlepsze dla siebie.

Nie jesteś pewien? 

Doradzimy!

Dowiedz się więcej o różnych sposobach pakowania.

Oferujemy szeroki wybór opakowań standardowych

oraz opakowania pod indywidualne zamówienia klienta

BLISTER
BLISTER

Efektywne wyeksponowanie produktu

press to zoom
FLOKOWANE
FLOKOWANE

Elegancka prezentacja produktu

press to zoom
PAKOWANIE
PAKOWANIE

Zgrzewanie blister-blister, pakowanie skin-pack

press to zoom

Majot – producent opakowań blistrowych


Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją opakowań blistrowych, formowaniem grubych płyt, konfekcjonowaniem oraz świadczeniem usług związanych z pakowaniem produktów.


Do skorzystania z oferty świadczonych przez nas usług zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje z całej Polski. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, szeroki wybór blistrów, sprawną realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Naszym klientom zawsze oferujemy wszechstronne doradztwo i pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.


Nasza rozległa wiedza dotycząca produkcji i sprzedaży opakowań blistrowych sprawia, że jesteśmy znanym i cenionym w całej Polsce przedsiębiorstwem zajmujących się świadczeniem tego typu usług. Jako jeden z wiodących w kraju producentów blistrów realizujemy zlecenia różnej wielkości.


Jesteśmy w stanie w dogodnym dla Państwa czasie wyprodukować i dostarczyć dowolną ilość różnego rodzaju blistrów. Do ich produkcji wykorzystujemy bowiem nowoczesne zaplecze techniczne. Zatrudniamy wyłącznie osoby, które posiadają rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w pracy branży produkcyjnej.


Producent blistrów i opakowań Majot to doskonałe rozwiązanie dla Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszym biurem w Konstancinie-Jeziorne

Wyślij zapytanie ofertowe

Jeśli szukają Państwo producenta blistrów zgrzewanych, flokowanych czy zatrzaskowych badz partnera ktory pomoze panstwu zapakowac produkty, zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@majot.pl), telefonicznego (+48 22 754 50 44) lub za pomoca zamieszczonego na stronie formularza:

Success! Message received.

  • LinkedIn
bottom of page