top of page

Producent blistrów – fachowe doradztwo

Każdego dnia naszej pracy stawiamy na jak najlepszą współpracę z klientami. Firma Majot – profesjonalny producent blistrów oraz firma świadcząca usługi pakujące – stawia sobie za cel sprostanie rosnącym oczekiwaniom rynku i zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Wychodzimy z założenia, że aby zrealizować te cele ważne jest fachowe doradztwo.


Zawsze pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich opakowań blistrowych i metod pakowania. Wybór najkorzystniejszego rozwiązania nie jest sprawą łatwą, dlatego warto jest postawić na doświadczenie sprawdzonej firmy, która na swoim koncie ma już dziesiątki zrealizowanych zleceń.


Aby wybrać właściwy rodzaj opakowania należy wziąć pod uwagę:

Cele marketingowe

Jak najlepiej i najefektywniej wyeksponować produkt, aby zwiększyć zainteresowanie klientów? Jako doświadczony producent opakowań blistrowych dobierzemy najładniejsze opakowanie, które podkreśli walory Państwa produktu.

Blister dwustronny pokaże produkt ze wszystkich stron

Paletki transportowe pozwolą Ci na

efektywne zapakowanie wielu produktów, zajmując przy tym jak najmniej miejsca

Blistry flokowane elegancko zaprezentują pakowane produkty.

Wymagania logistyczne

Warto zadać sobie pytanie dotyczące możliwości pakowania towaru samodzielnie. Firma Majot oferuje kompleksową usługę pakowania. Gwarantujemy, że profesjonalnie zapakujemy Państwa produkty w odpowiednie blistry.

 

Jeśli nie mają Państwo odpowiednich maszyn do pakowania, to proponujemy pudełka z zatrzaskami lub blistry wsuwane w tekturkę. Umożliwi to Państwu samodzielne zapakowanie swoich produktów.

Pudełka z zatrzaskami

Blistry wsuwane na tekturkę

Wagę i rozmiar produktu

W zależności od wagi i rozmiaru pakowanego produktu dobierzemy dla Państwa odpowiednią grubość folii.

Opakowanie standardowe lub indiwidualne

Produkcja blistrów skierowana jest na wytwarzanie standardowych opakowań oraz tych na indywidualne zamówienie klienta. formy i często wykrojnika. Dla małej ilości blistrów, polecamy nasze standardowe produkty. Nie ponosi się wtedy kosztów oprzyrządowania.

Zabezpieczenia przed kradzieżą

Produkcja blistrów musi sprostać wymaganiom małych sklepów oraz supermarketów. Oferujemy Państwu różnego rodzaju blistry zgrzewane.

Ich cel to zabezpieczenie produktu przed kradzieżą i zniszczeniem. Do każdego opakowania możemy również dodać zabezpieczenia (np. elektroniczne) przed kradzieżą.

Blister zgrzany

do drugiego blistra.

Blister zgrzany na stałe

do tekturki.

Budżet

Pomożemy Państwu wybrać usługi konfekcjonowania oraz blistry dopasowane do możliwości finansowych. Oferujemy szeroki wybór opakowań blistrowych w konkurencyjnych cenach.

bottom of page