top of page

Produkcja opakowań

blistrowych

Co możemy dla Ciebie zapakować?

 

Przedsiębiorstwo Majot powstało w latach dziewięćdziesiątych w Konstancinie - Jeziornej.

 

Obecnie działalność firmy skupiona jest na produkcji opakowań typu blister, opakowań na indywidualne zamówienie klientów oraz świadczeniu kompleksowej usługi konfekcjonowania. Głównym zakresem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju opakowań blistrowych. Naszym klientom oferujemy między innymi opakowania przystosowane do zgrzewania do tekturki, blistry z zaginanymi bokami, blistry w formie pudełek zamykanych na zatrzaski, blistry flokowane, opakowania foliowane, a także mini paletki.

Umiemy dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie swoim partnerom biznesowych opakowań blistrowych, które we właściwy sposób zabezpieczą i wyeksponują produkt, powodując tym samym wzrost jego sprzedaży.


Firma Majot jest doświadczonym producentem opakowań. Nasza bogata wiedza pozwala nam na realizację zleceń o różnej wielkości oraz skali trudności. Nieustannie dbamy o to, aby produkowanie przez nas blistry były jak najwyższej jakości i odznaczały się długą trwałością. Dlatego właśnie nasz zespół pracuje na profesjonalnych maszynach, między innymi firmy Illig. Daje to gwarancję, że produkowane przez nas produkty, niezależnie od tego czy są to blistry zgrzewane czy innego rodzaju opakowania, będą spełniać nawet najbardziej restrykcyjne normy dotyczące jakości, wytrzymałości i estetyki.


Producent opakowań blistrowych Majot stawia także na ekologię. Nasze produkty wykonujemy z materiałów sprzyjających środowisku, spełniających najnowsze normy. Produkty pakowane przez firmę Majot sprzedawane są zarówno w Europie, jak i na innych kontynentach. Niezmiernie cieszy nas fakt, że stale rośnie liczba firm, które pozostają naszymi stałymi partnerami.

 

Chętnie podejmiemy współpracę z każdą firmą, instytucją lub osobą prywatną, która jest zainteresowana zakupem doskonałych opakowań.

Producent blistrów i opakowań Majot zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą.

bottom of page